
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Max Supply Voltage | 26 V |
| Min Supply Voltage | 12 V |
| Duty Cycle | 80 % |
Stock: 1675
Distributors
pcbx
Unit Price$0.11126
Ext.Price$0.11126
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11126 | $0.11126 |
| 10 | $0.09870 | $0.98700 |
| 50 | $0.08755 | $4.37750 |
| 100 | $0.07694 | $7.69400 |
| 500 | $0.06761 | $33.80500 |
| 1000 | $0.06290 | $62.90000 |
| 3000 | $0.05851 | $175.53000 |
| 5000 | $0.05488 | $274.40000 |
